خانه / درباره ما

درباره ما

مدیران مجموعه بازرگانی آرتین، با آغاز فعالیت خود در حوزه تولید و صادرات انواع زرشک، مسیر همواری برای فعالیت های تجارت بین المللی در این عرضه فراهم ساخته اند.

اولویت اصلی این مجموعه در راستای نام گذاری سال به نام”رونق تولید” می باشد که این هدف محقق نمی شود مگر با افزایش فروش این محصولات در بازار های داخلی و مهم تر از آن صادرات به بازار های جهانی است.

که این امر سبب می شود تا سطح درآمدی کشاورزان عزیز بالا رفته و روز به روز شاهد افزایش سطح زیر کشت این محصول خواهیم بود.


در این راستا مجموعه بازرگانی آرتین با داشتن تیمی جوان و به روز در زمینه بازاریابی های بین المللی و نوین فعالیت می کند و در این مدت توانسته است با عقد قرارداد های بلند مدت با شرکت های معتبر داخلی (سازمان های دولتی، نظامی و خصوصی) و تعداد قابل توجهی از شرکت های بین المللی گام محکمی در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی بردارد.

 

آشنایی بیش تر با محصولات بازرگانی آرتین

بخش اصلی فعالبت شرکت آرتین در زمینه فروش و صادرات انواع زرشک تولیدی ایران است.

همان طور که مستحضر هستید بیش از ۹۵% از تولیدات زرشک خوراکی مربوط به ایران می باشد؛ و بیش ترین سطح زیر کشت این محصول در استان خراسان جنوبی است.

بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکننده های انواع زرشک ایران (دانه اناری، پفکی، زیرتالاری و لواشکی) در شهرستان های بیرجند و قائنات مشغول به فعالیت هستند؛ و اغلب این شرکت ها دفاتر خود را در شهر مشهد مقدس دایر نموده اند.

برای آشنایی بیش تر با انواع زرشک ایران و نحوه تولید آن بر روی تصویر زیر کلیک نمایید: